HISTÓRIA SPOLOČNOSTI

... história OKG začína príbehom dvoch mladých ľudí Ing. Jiřího Krčála a Anety Oulehlové.

Začiatkom 90. rokov sa ako podnikatelia „začiatočníci“ začali učiť a získavať správne informácie z oblasti obchodu, marketingu a vedenia ľudí. Ich cesta nebola vôbec jednoduchá. Začínali bez haliera, vo veľkej neistote, bez podpory rodiny, v meste, v ktorom nikoho nepoznali... Vďaka neskúsenosti urobili veľa chýb, ktoré ich stáli veľa času a peňazí. Avšak túžba uspieť, vytrvalosť a odhodlanie im dalo silu pokračovať ďalej.

Koncom 90. rokov sa prepracovali k osobnej a finančnej slobode. A práve v tej dobe si Jirka s Anetou začali uvedomovať, že ich ťažká cesta nebola vôbec náhodná. Mala ukázať ostatným ľuďom, že lepší život nie je otázkou priaznivých okolností, lepšej krajiny, lepšej vlády, nižších daní, vyšších platov, veku, národnosti alebo sociálneho postavenia, ale je otázkou vnútorného postoja človeka. A postoj možno zmeniť! A tým aj celý život!

Spoznali a využívajú princípy úspechu. Princípy, ktoré v živote každého človeka robia revolúciu a ktoré sa môže naučiť uplatňovať úplne každý, kto túži po lepšom živote, nezávislosti, finančnom zaopatrení, lepších výhliadkach do budúcnosti, či po istote v starobe.

Na tomto základe v roku 2001 založili spoločnosť OKG. Spoločnosť, ktorá dáva ľuďom šancu na nový život! A nielen to! Všetko sa uskutočňuje prostredníctvom synergie výrobkov, ktoré sú prospešné pre ľudské zdravie, vitalitu a krásu, prostredníctvom marketingového programu, ktorý je v svojej triede priamo revolučný a prostredníctvom ľudí, ktorí milujú produkty OKG a sú nadšení z nezávislého životného štýlu.

Budúcnosť nasledujúcich rokov je viac ako sľubná. Cieľom OKG je stať sa európskym a svetovým lídrom v oblasti pozitívnej výchovy ľudí. Prinášať tie najkvalitnejšie výrobky OKG do každej domácnosti Českej republiky, Európy aj celého sveta.

NAŠE POSLANIE A VÍZIE

>>> HISTÓRIA SPOLOČNOSTI
>>> NAŠE POSLANIE A VÍZIE
>>> PRINCÍPY (HODNOTY) OKG

POMÁHAJTE S NAMI


pomáhejte s námi (pdf)

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všetky práva sú vyhradené.


Nepoznám heslo
×